Uzamykateľné informačné vitríny do interiéru a exteriéru.

ABRIS - informačné vitríny

Hlavnou myšlienkou založenia internetového obchodu VITRINY.EU bolo oddeliť informačné a prezentačné systémy vyrábané z hliníka, polykarbonátu a skla od ostatných kovových produktov firmy KOVTEC s.r.o. a zjednodušiť tak nákup jednotlivých produktov patriacich do segmentu prezentačné systémy.

Špecializovaný e-shop pre informačné vitríny a príslušenstvo

Informačné vitríny pre exteriér

uzamykacie, magnetické, bez podsvietenia, s led podsvietením, s montážou na stenu ale aj samostatne stojace na hliníkových stĺpoch

Informačné vitríny pre interiér

s miestom pre nadpis a logo, úradne vitríny pre zverejnenie dokumentov, vitríny pre reštaurácie a iné

Informačné tabule a nástenky

vyrobené z korku, farebných textílií pre prichytávanie dokumentov pomocou špendlíkov či z magnetického plechu

Rámy a klaprámy

uzamykacie, podsvietené s rôznou šírkou rámu, rohy klaprámov zaoblené bezpečnostné a klasické najlacnejšie hranaté rohy

Orientačné smerové systémy

smerové značenie ulíc, značenie dverí a kancelárií

Reklamné cyklostojany

s reklamným panelom ideálne na prezentáciu do verejných priestorov, cyklostojanstojany obsahujú 3 až 8 parkovacích miest pre bicykle

Výroba na mieru

Každý výrobok je možné objednať v typizovanom prevedení kt. máme väčšinou skladom prípade vyrobiť v atypickom prevedení či už ide o rozmery, farebné prevedenie alebo výplň dvierok vo verzii plexisklo či bezpečnostné sklo.

Tieto zmeny sa týkajú prevažne informačných vitrín, úradných tabúľ, klaprámov. Smerové značenia ulíc dodávame s grafikou a bez grafiky s montážou a bez montáže.

Prehľadne vyhľadávanie

Vytvorili sme prehľadný filter informačných vitrín a ostatných produktov ktorý vám pomôže vyhľadať potrebné vlastnosti produktov a funkcie ako sú veľkosť reklamnej plochy, otváranie dverí, možnosti uzamykania, kompatibilita s led osvetlením a iné dôležité vlastnosti úradných tabúľ a informačných vitrín.

Takto zároveň zjednodušíme a zrýchlime nákupný proces zákazníkovi a minimalizujeme tak možnosť objednania nevhodného produktu.